Programi pėr pėrmbarim dhe legjislacion komercial

Informata shtesë

Burimet dhe materialet informuese qė gjenden kėtu mund tė shkarkohen lirisht dhe tė pėrdoren si pikėnisje pėr hulumtim tė mėtejshėm  pėr tė fituar njohuri shtesė nė lidhje me pėrdorimin e kontratave, Zgjidhjen Alternative tė Kontesteve dhe zbatimin pėrmbarimin e aktgjykimeve nė Kosovė.