Programi pėr pėrmbarim dhe legjislacion komercial

Përmbarimi i aktgjykimeve

Sistemet efektive pėr pėrmbarimin e aktgjykimeve janė element jetėsor pėr rritjen ekonomike, krijimin e vendeve tė punės dhe rritjen e prosperitetit. Ēdo kontratė e papėrmbushur, ēdo faturė e papaguar e shėrbimeve komunale, dhe ēdo kamatė pėr pronė e cila nuk respektohet nė mėnyrė efikase dhe me kohė, llogaritet si burim qė pėrndryshe do tė ishte shfrytėzuar pėr tė investuar, pėr tė blerė apo pėr tė shfrytėzuar. Pėr mė shumė informata ju mund tė klikoni nė: Rreth pėrmbarimit tė aktgjykimeve.

  • Shkarko

    Sistemi privat i pėrmbarimit

  • Shkarko

    Pėrmbarimi i aktgjykimeve