Programi pėr pėrmbarim dhe legjislacion komercial

Storiet e suksesit

 • Shkarko

  Programet e USAID-it bashkėpunojnė pėr tė nxitur rritjen ekonomike permes reformave ligjore

 • Shkarko

  Programi CLE i USAID-it lehtėson marrėveshjen e cila parandaloi njė kontest tė madh tė punės

 • Shkarko

  Fillon punėn sistemi i pėrmbarimit privat

 • Shkarko

  Programet e USAID-it transformojnė sektorin e ndėrtimtarisė

 • Shkarko

  Pėrmbaruesit e parė tė Kosovės dhanė betimin me rastin e emėrimit

 • Shkarko

  Ndėrmjetėsimi

 • Shkarko

  Komunitetit bizenesor zhvillon aftėsitė transaksiore